جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل

جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل

جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل

 • جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل

   

  جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل

  چاپ کوچک و بزرگ با بهترین کیفیت توسط انواع جت پرینترهای HP و  DOD

  قیمت بسیار مناسب جهت خرید بهترین جت پرینترهای ثابت و اتوماتیک ،جت پرینتر دستی،جت پرینترهای بارکد زن و انواع تاریخ زن های ثابت و متحرک

  تمامی جت پرینترهای شرکت افشان صنعت آوران نوین اعم از جت پرینترهای اتوماتیک و ثابت ،جت پرینترهای متحرک و دستی،لیزر پرینت های ثابت ،لیزر پرینت های متحرک،تاریخ زن های دستی و تاریخ زن های ثابت دارای استانداردهای بین المللی از قبیل استانداردهای CE-ROHS-KC-IEC-etc می باشند.

  مواد مصرفی اعم از جوهر های جت پرینتر (جوهر HP ،جوهر کارتریج و جوهر لیتری) اسپری جت پرینتر،روغن نگهداری جت پرینتر ،حلالهای جت پرینتر ،انواع جوهر های رنگی جت پرینتر کاملا مطابق استانداردهای بین المللی و با بالاترین کیفیت به تولید کنندگان محترم در زمان خدمات پس از فروش تقدیم می گردد.

  کلیه جت پرینتر(تاریخ زن،چاپگرهای صنعتی )شرکت افشان صنعت آوران نوین از 12 ماه (یکسال)گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش برخوردار می باشد.

  نصب و راه اندازی و آموزش کلیه جت پرینترهای شرکت افشان صنعت آوران نوین با بهترین متد روز دنیا از طریق مشاوره های حضوری و یا از طریق فیلم های آموزشی و یا از طریق فضای مجازی صورت می گیرد .

  پروفیل ها کلا به دو دسته تقسیم می شوند:

  1-پروفیل باز

  2-پروفیل بسته

  پروفیل باز در اندازه و ابعاد و ضخامت های متنوع تولید می شوند و به عنوان  مصالح مصرفی در صنایع ساختمان سازی استفاده می شوند به عنوان مثال در ساخت تیرآهن، میلگرد،نبشی،ناودانی مورد استفاده قرار می گیرند.

  پروفیل بسته در جهت تولید پروفیل درب و پنجره،لوله، کرکره کاربرد دارد.

  تمامی پروفیل های تولیدی جهت شناسنامه دار شدن به منظور درج و چاپ ابعاد،تاریخ تولید،آرم شرکت،بارکد،سایز در زمان تولید نیاز به جت پرینتر یا تاریخ زن دارند.بطوری که دستگاه جت پرینتر در انتهای خط تولید زمانی که محصولات پروفیل از اکسترودر خارج می شوند قرار گرفته و بر روی محصولات کلیه اطلاعات از طریق پرتاب جوهر چاپ می گردند.

  لازم به ذکر است دستگاه های جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی انواع پروفیل عبارتند از دستگاه های جت پرینتر های جت پرینتر ثابت و اتوماتیک بست مارک BESTMARK   مدل های جت پرینتر های T180 – جت پرینترهای – T150  جت پرینتر های T7200   می باشند که با کیفیت 180 DPI  و ارتفاع چاپ 18  میلیمتر در حال حاضر در بسیاری از کارخانه های تولیدی پروفیل نصب  و در حال کارکرد می باشند ، علاوه بر دستگاه های جت پرینتر فوق اخیرا شرکت صنعت آوران نوین مبادرت به عرضه دستگاه های جت پرینتر با تکنولوژی HP   در کارخانه های تولید پروفیل نموده است که زمان خشک شدن جوهر آن بر روی سطح پروفیل کمتر از 3 ثانیه می باشد و توانایی چاپ تا ارتفاع 13 میلیمتر را دارد ، دستگاه های عرضه شده با تکنولوژی HP  که توسط شرکت افشان صنعت آوران نوین در کارخانه های بزرگ تولیدی پروفیل نصب نموده است عبارتد از جت پرینتر HP   مدل دی جی وان(DJ1) ساخت کشور تایوان با 1  سال گارانتی-جت پرینتر مدل دی جی 45 (DJ45) ساخت کشور تایوان-جت پرینتر های HP مدل بنت سای (BENTSAI) مدل جت پرینتر B2  که به صورت اتوماتیک و یا متحرک و به صورت جت پرینتر دستی می باشد.

  برای چاپ با سایزهای بزرگ بر روی پروفیل های صنعتی بزرگ نیز شرکت افشان صنعت آوران نوین دو نوع جت پرینتر به نام های جت پرینتر دستی و اتوماتیک HP  مدل B35 و جت پرینتر دستی و اتوماتیک HP  مدل B85  را در حال حاضر در کارخانه های تولیدی پروفیل نصب نموده است.

  جت پرینتر برای چاپ پروفیل

  جت پرینتر برای چاپ پروفیل بست مارکینگ

  تلفن تماس : 02162837000

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000