درباره ما

درباره شرکت افشان صنعت آوران نوین

 

شرکت افشان صنعت آوران نوین با هدف ارائه بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاههای جت پرینتر دستی و جت پرینترهای صنعتی وبا استفاده از تجربیات 17 ساله پرسنل خود سعی نموده است یکی از بهترین ارائه کننده های این گونه دستگاهها در سطح کشور و حتی کشورهای همسایه باشد.

همه ما واقفیم که دستگاههای جت پرینتر گوناگونی در واحدهای تولیدی در سطح کشور اعم از ایرانی، چینی، اروپایی و…. در حال کارکرد بوده و هست ولی هر یک از این دستگاههای جت پرینتر به علت های گوناگون اعم از نوع ساختار- کیفیت قطعات- استفاده و یا عدم استفاده از تکنولوژی روز- کمبود قطعات تحریم و… نتوانسته اند بصورت مطلق رضایت استفاده کننده را جلب کنند. یکی از اهداف اصلی ما که حساسیت زیادی نیز روی آن متمرکز بوده ارائه دستگاه جت پرینتری بوده است که بتواند تا حدود زیادی نقاط ضعف سایر دستگاههای جت پرینتر موجود در بازار امروز کشور را بپوشاند و از طرفی بتواند موجب رضایت استفاده کننده را نیز فراهم نماید.

آری ما توانستیم با تکیه به پروردگار یگانه، و با استفاده از تجربیات مفید چندین ساله خود و بهره گیری از علم روز دنیا و اعتماد به پرسنل تحصیل کرده خود قدمی موفقیت آمیز در این میدان برداریم.

درباره شرکت افشان صنعت نوین

درباره جت پرینتر های شرکت افشان صنعت نوین

شرکت افشان صنعت آوران نوین علاوه بر ارائه انواع دستگاههای جت پرینتر اعم از ثابت، دستی، DOD،HP و غیره در امر خدمات پس از فروش این نوع دستگاه ها پیشتاز می باشد لذا این شرکت جهت خدمات بهینه تر به مشتریان محترم از سه قسمت اصلی تشکیل گردیده است:

1-واحد بازرگانی و بازاریابی:

این واحد با بهره گیری از پرسنل تحصیل کرده و دوره دیده در خصوص امور بازرگانی و فروش و آشنایی کامل با خواسته مشتریان محترم جوابگو و مشاور تولید کنندگان محترم داخلی و خارجی می باشد ضمناً به لحاظ تماس مستقیم با مشتریان، این واحد هر ساله در تمامی نمایشگاه های تهران و شهرستانها اعم از صنایع غذایی، چاپ و بسته بندی، آرایشی و بهداشتی، شیرینی و شکلات، صنعت و قطعات خودرو ، شوینده، نفت و پتروشیمی و…. حضور بسیار مثبت و فعال دارد و مفتخر به دریافت چندین لوح افتخاز نیز شده است.

2- واحد فنی:

این واحد با بهره گیری از پرسنل فنی تحصیل کرده در علوم کامپیوتر- مکانیک- برق- شیمی و…. و آموزش های تخصصی ویژه، در امر نصب، تعمیر و سرویس و خدمات پس از فروش فنی دستگاههای جت پرینتر در محل این شرکت و یا در محل کارخانه های تولیدی در کلیه اقسی نقاط کشور حضور فعال و پررنگی داشته و با ارائه خدمات 24 ساعته موجب رضایت و دلگرمی استفاده کنندگان دستگاههای جت پرینتر این شرکت شده اند.

3- واحد اداری و خدمات پس از فروش مواد مصرفی:

این واحد با بهره گیری از پرسنل تحصیل کرده و موجه با روابط عمومی و اجتماعی بالا و با استفاده از تکنولوژی روز از قبیل سیستم CRM و خطوط تلفنی مخابراتی ویژه با بیش از 20 خط تلفن همیشه با دقت و سرعت جوابگوی کلیه نیازهای مشتریان محترم در خصوص خدمات پس از فروش دستگاههای جت پرینتر می باشند.

مفتخریم با غرور اعلام نماییم در حال حاضر شرکت افشان صنعت آوران نوین با همکاری کمپانی DOT JET تایوان و کمپانی XAAR انگلستان مبادرت به ساخت یکی از بهترین و کامل ترین جت پرینترهای موجود در بازار با مدل های گوناگون بنام BEST MARK نموده است که در حال حاضر به علت خصوصیات و محاسن فنی آن یکی از پرفروش ترین و پر متقاضی ترین دستگاههای جت پرینتر در بازار ایران – عراق- آذربایجان- افغانستان- گرجستان- ارمنستان و …. می باشد.

از طرفـی ایـن شـرکت با سعـی و تـلاش فـراوان و مکاتبات و مذاکرات حضوری بسیار و سرمایه گذاری های سنگین نماینده انحصاری دو کمپانی مطرح به نام های REINER آلمان و DOT JET تایوان در ایران و خاورمیانه می باشد.

چرا که هدف ما ارائه بهترین و کامل ترین جت پرینترها متناسب با سلیقه و خواسته های گوناگون به تولید کننده ایرانی می باشد زیرا معتقدیم تولید کننده ایرانی لیاقت بهترین ها را دارد.

 

شرکت افشان صنعت نوین

فروش جت پرینتر افشان صنعت نوین

در انتها امید است بتوانیم با تکیه به ایزد منان و سعی و تلاش صادقانه افتخار همکاری با شما مخاطب فهیم نیز به کارنامه کاریمان اضافه شود.

WhatsApp Image 2023-07-08 at 09.44.224
WhatsApp Image 2023-07-08 at 09.44.205
WhatsApp Image 2023-07-08 at 09.44.204
WhatsApp Image 2023-07-08 at 09.41.041
WhatsApp Image 2023-07-08 at 09.41.031
No Comments

Post A Comment
021-62837000