Archive

جت پرینتر ساون – Sauven

کمپانی Sauven در سال 1935 در خصوص جت پرینترهای صنعتی در انگلستان شروع به کار کرد و بنیانگزار آن آقای David Sauven می باشد. از همان ابتدا دستگاهای خود را با برند Sauven بر پایه تاریخ زن های تماسی، کلیشه ای و استامپی وارد بازار کرد و بعدها با پیشرفت تکنولوژی شروع به ساخت دستگاههای ولوجت (Velvejet)  نمود  و شروع به فروش در کارخانه های تولیدی جهت چاپ بر روی بسته بندیهای کارتن کرد.
در ابتدا از جوهرهایی که استفاده می کرد بر پایه آب و روغن بود (Water base-Oil base) و با وسیع تر شدن بازار کار و نیاز مشتری جوهرهای بر پایه حلال (Solvent base) ساخته شد تا به اجسام غیر قابل جذب مثل: آهن، شیشه، پلاستیک و … قابل عرضه باشد. همچنان کمپانی Sauven دست از تحقیق و توسعه و عین حال پیشرفت برنداشت و با پیشرفت تکنولوژی رو به سیستم Piezo آورد.
یکی از قدرتمندترین شرکتهای در عرصه چاپ شرکت XAAR انگلستان می باشد. شرکت XAAR انگلستان سازنده انواع XAAR HEAD در سایزهای مختلف و کاربردهای مختلف می باشد که کمپانی Sauven با بهره بردن از تکنولوژی XAAR HEAD دست به تولید Jet Printer و سیستم Piezo زدکه در این زمینه هم با بهره وری از هدهای XAAR دست به تولید انواع Jet Printer در مدلهای Sauven500- Sauven6000 Standard- SauvenPluse-Sauven700-Sauven600-Sauven1000-Sauven auattro- Sauven entrio- Sauven Duo-Codajet6000-Codajet5000  زده است.
شرکــت افشان صــنعت آوران نــوین در حـدود 20 ســال است کــه نمایـنده انحصاری کمپانــی Sauven  و انواع جت پرینتر در ایــران می باشد و از هـمان ابتدا بـرند و لوگو Sauven و نماینـدگی Sauven در ایـران را بـه نام شــرکت افـشان صنـعت آوران نــوین به ثبت رسانید و از 20 ســال قبل تا هم اکنون حدود 5000 دستگاه درسراسر ایـــران و کشورهای همسایه از قبیل عراق، افغانستان، آذربایجان، ترکیه و عمان به فروش رسانده است و بـا وجــود تحـریم هایی کــه بــرای ایران صورت گرفــته است جــهت وارد نشدن مشکل به تــولید کنندگان و مشتـریهایــی که از قبل دستـگاهـهای Sauven500- Sauven6000 Standard- SauvenPluse-Sauven700-Sauven600-Sauven1000-Sauven auattro- Sauven entrio- Sauven Duo-Codajet6000-Codajet5000 استفاده می کردند توانسته است از کشورهای ثانویه قطعات و مواد مصرفی و ملزومات آن را تأمین نماید. شرکت افشان صنعت آوران نوین مفتخر است اعلام نماید که مشتریهای بسیاری هستند که از 20 سال قبل دستگاههای Sauven  و Codajet را خریداری کرده اند و در حال حاضر هم خدمات دستگاههای آنان در حال انجام دادن است.
در ضمن شرکت افشان صنعت آوران نوین جهت رضایت مندی مشتریان در صورت تمایل طرح تعویض دستگاههای قدیمی و مستهلک Sauven , Codajet در تمامـی مـدلها را با دستگاهـهای جدید آکبند و با گارانتـی هـای 1و2 سـال را دارد که در صورت نیاز می توانند به واحد فروش شـرکت افشان صنعت آوران نوین تماس حاصل فرمایند.

نمایش یک نتیجه

021-62837000