جت پرینتر برای محصولات بهداشتی

جت پرینتر برای محصولات بهداشتی

 • جت پرینتر برای محصولات بهداشتی

  جت پرینتر ها انواع مختلفی دارند.برخی از آنها برای  چاپ بر روی محصولات بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرند. از قبیل ماسک ها و شیشه داروها  و حتی سرنگ ها. این چاپگر ها دارای سیستم شناسایی هستند.آنها روی ماشین الاتی که ماسک و محصولات بهداشتی را تولید میکنند قرار داده میشوند.جت پرینتر ها بر روی انواع ماسک ها امکان چاپ دارند. از جمله میتوان به ماسک های ان نود و پنج ، ماسک های جراحی، ماسک های دو لایه و چند لایه ، ماسک های شفاف کع قابلیت دیدن صورت در آنها وجود دارد و  کلیه ماسک ها اشاره کرد.روی ماسک ها میتوان اطلاعات مختلفی را چاپ کرد همچون اطلاعاتی در مورد شرکت تولیدی ان، تاریخ تولید و انقضاسی ماسک، لوگوی شرکت، بارکد و سایر اطلاعاتی که عموما روی ماسک میتوان زد. از مزایایی جت پرینتر های مربوطه میتوان به اتوماتیک بودن آنها اشاره کرد و عدم نیاز مندی به اوپراتورها.بهترین گزینه برلی محصولات بهداشتی همینجت پرینترهای اتوماتیک است .چرا که محصولات باید به صورت بهداشتی بسته بندی و توزیع شوند و دخالت دست انسان باید حداقل باشد.

  اصولا جت پرینتر های مصرفی از نوع پرتابل هستندآنها دارای سنسوری میباشند که از بروز خطا در حین پروسه چاپ جلوگیری میکند.از دیگر مشخصات کارخانه هایی که از این جت پرینتر ها استفاده میکنند میتوان به پایه ایی اشاره کرد که جت پرینتر بر روی آن نصب شده و توسط چشمی که روی آن قرار دارد محصول را حین عبور تشخیص داده و عمل چاپ صورت میگیرد.

   

   

  جت پرینتر محصولات بهداشتی

  جت پرینتر برای ماسک و سایر محصولات بهداشتی و پزشکی

  مشخصات جت پرینتر های صنعتی پرتابل:

  اصولا آنها اچ پی هستند با هد سیزده میلی متری هستند که روی انواع محصولات بهداشتی، قوطی های الکل، و اسپری های بهداشتی، دستکش ها  وماسک ها ، میتوانند تاریخ تولید و انقضا، بارکد و لوگو و موارد مورد نیاز را چاپ کنند.انواع پیشرفته تر و جدید تر جت پرینتر های صنعتی پرتابل به صورتی است که میتوانند عکس را روی محصول چاپ کنند.آنها روی سطوح فلزی، چوبی ، پلاستیک و کاغذ قابل چاپ هستند آنها میتوانند تا فاصله حداکثر 1 میلی متری را چاپ کنند.چاپ هایی به صورت عمودی و افقی صورت میگیرد.آنها قابلیت چاپ به زبانهای مختلف را دارند و میتوانند 4 سطر را چاپ کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000