Industrial Inkjet Printer

جت پرینتر صنعتی

Industrial Inkjet Printer

 • مقدمه ای بر چاپ جت پرینتر های جوهر افشان صنعتی

  تکنولوژی به کار برده شده در جت پرینترهای صنعتی به صورتی است که  به عنوان روشی کم هزینه، قابل اعتماد، نسبتاً سریع و راحت برای چاپ فایل های دیجیتال به یک کلمه قابل چاپ تبدیل شده است. اگرچه فناوری جوهرافشان از دهه 1950 در زمینه چاپ تخصصی وجود داشته است، تأثیر این فناوری در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد است. کار با آنها  ساده است. در عمل پیچیده است .یک هد چاپ توسط الگویی که به دستگاه داده میشود  قطرات ریز جوهر را بدون اینکه واقعاً آن را ببینید، روی یک زیرلایه بیرون می‌ریزد. نقاط با استفاده از جوهرهای رنگی مختلف با هم ترکیب می شوند تا تصاویری با کیفیت عکس ایجاد کنند. در عمل، اجرای موفقیت آمیز این فناوری بسیار پیچیده است. نقاط بیرون زده کوچکتر از قطر موی انسان (70 میکرون) هستند و برای دستیابی به وضوح 1440×1440 نقطه در اینچ (dpi) باید بسیار دقیق در محل قرار گیرند.

   

  جت پرینتر صنعتی

  تعداد خطوط کدگذاری جت پرینتر تا 4 است که کارکرد آن آسان، نگهداری آسان و هزینه عملیاتی کم است.

  استفاده از جوهر جت پرینتر سری LWK، حتی پس از استریلیزاسیون در دمای بالا و درمان انجماد همچنان می تواند چسبندگی خوبی را حفظ کند. ما جوهرهای سیاه، آبی، زرد و قرمز رنگ با ماندگاری بالا را ارائه می دهیم که می تواند همان اثر طولانی مدت را تا زمان تاریخ انقضای محصول حفظ کند. با در نظر گرفتن اینکه کار با جت پرینترهای صنعتی بسیار آسان میباشد و این دستگاه ها قابل انعطاف برای چاپ بر روی کلیه سطوح هستند  کدگذاری در صنایع غذایی، آشامیدنی، دارویی یا صنعتی  مورد استفاده قرار میگیرد.

  کاربردهای جت پرینتر صنعتی:

  جت پرینتر صنعتی

  کدهای دسته ای، شماره سریال، بارکد، و اطلاعات قابلیت ردیابی روی محصولات و بسته بندی را با جت پرینتر  های جوهر افشان مداوم ما چاپ کنید.

  چرا چاپ جت پرینتر جوهر افشان پیوسته انتخاب خوبی است؟

  1. سرعت، سهولت یکپارچه‌سازی و قابلیت اطمینان دلایل اصلی انتخاب جت پرینتر  های جوهر افشان پیوسته توسط تولیدکنندگان است

  2. جت پرینتر CIJ فناوری کدگذاری همه کاره مبتنی بر جوهر است که برای چاپ روی سطوح صاف و منحنی در خطوط تولید پرسرعت ایده‌آل است. تشکیل کد بهینه به نوع بستر یا ماده، سرعت تولید و محیط استفاده از محصول بستگی دارد. کدهای جوهر بادوام می توانند در طول زمان در برابر ساییدگی و سایش مقاومت کنند. انتخاب جوهر مناسب برای اطمینان از اینکه محصول دارای کد ماندگار است، ضروری است.

  جت پرینتر صنعتی

  جت پرینتر صنعتی بست مارکینگ

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000