کمک به خرید جت پرینتر

کمک به خرید جت پرینتر

کمک به خرید جت پرینتر

 • کمک به خرید جت پرینتر

  قطعا تمامی جت پرینتر ها یکسان و یک شکل با عملکرد های مشابه نیستند و بسته به نیاز فروشندگان ساخته شده اند و متفاوت میباشند.قبل از خرید جت پرینتر ها احتیاج است تا در مورد آنها بیشتر بدانید. پس در این مقاله مدل های مختلف جت پرینتر رابرسی میکنیم تا راحتر با توجه به محصول تولیدی و نیاز مشتری، بتوانید جت پرینتر خود را انتخاب کنید.دو نوع جت پرینتر داریم که در ذیل به آنها میپردازیم:

  جت پرینتر های صنعتی:

  جت پرینتر صنعتی

  جت پرینتر صنعتی بست مارکینگ

  این نوع از جت پرینتر ها دارای ال سی دی هستند و یا به عبارت ساده تر دستگاه نمایش جدا گانه دارند. این مدل از چاپگر ها باید بر روی دستگاه دیگری نصب شوند.یعنی به طور مثال نیاز به نوار نقاله و… دارند.روش کار کرد این نوع از جت پرینتر به این صورت است که آنها ثابت قرار میگیرند و محصولات از جلوی آنها عبور میکنند و آنچه نیاز محصول است روی آن چاپ میشود.مهمترین نکته ایی که باید در خرید جت پرینترها به آن دقت کنید و یک کمک به خرید جت پرینتربرای شما است میزان چاپ آنها در طول یک روز است.

  جت پرینتر دستی:

  جت پرینتر مینی

  جت پرینتر می نی بست مارکینگ

  انواع مختلفی از جت پرینتر های دستی در وب سایت صنعت آوران نوین قرار داده شده اند.چندین مدل چاپگر دستی وجود دارد که تفاوت اصلی آنها در جنس آنهاست.آنها از جنس پلاستیک ، آهن ، آلومینیم هستند. تفاوت دیگر انها در وجود ال سی دی روی خود دستگاه و یا انواعی که نیاز به کامپیوتر یا لپ تاپ دارند ، دانست.نوع ال سی دی دار آنها به راحتی قابل استفاده هستند و هر آنچه برای چاپ نیاز است ، روی خود دستگاه میتوان تنظیم و اضافه کرد که این امر توسط ال سی دی خود دستگاه صورت میپزیرد.باید به این نکته تنها توجه کنید که برخی از جت پرینتر های دستی ، قابلیت چاپ بارکد های QR را ندارند.

  بخش کارتریج:

  جت پرینتر و رنگ آنها

  رنگ انواع جت پرینتر بست مارکینگ

  انواع کارتریج های مصرفی در چاپگرها دقیقا یکی هستند و تنها جت پرینترهای بسیار بزرگ، کارتریج های متفاوتی دارند.باید بررسی کنید که حجم کارتریج مصرفی به چه صورت است مثلا امکان چاپ 150 سطر شامل تاریخ و انقضا دارد و بعد از ان دوباره باید شارژ شود.بهترین مزیت جت پرینتر ها این است که قابل چاپ روی شیشه ، پارچه ، چوب ، پلاستیک و اکثر وسایل مصرفی را دارند. برای خرید بهتر با مشاوران صنعت آوران نوین شرکت بست مارکینگ تماس حاصل کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000