چاپ روی قوطی

چاپ روی قوطی

 • جت پرینتر مخصوص چاپ روی قوطی

  این نوع از چاپگر منحصر به فرد i-Tech Ax-Series که از سیستم مدیریت جت پرینتر جوهر افشان استفاده می کند ، خرابی تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند ، به کمک این جت پرینتر به راحتی و با سرعت بالایی میتوانید بر روی انواع قوطی های کنسرو چاپ کنید. فناوری SureStart به کار رفته در این جت پرینتر ها روند چاپ را بسیار آسان کرده است.قطعا همه میدانیم که قوطی ها نیاز به یک کد بر روی خود دارند ، این جت پرینتر دقیقا مخصوص همین کار طراحی شده است.

  جت پرینتر مخصوص چاپ روی قوطی

  جت پرینتر مخصوص چاپ روی قوطی بست مارکینگ

  بدنه این نوع از جت پرینتر ها از استیل ساخته شده است.همراه با لوازم الکترونیکی مهر و موم شده  ، این نوع  از جت پرینتر ها برای جلوگیری از مشکلات زیست محیطی با خطوط کنسرو ، به صورت ویژه طراحی شده اند و استاندارد هستند.جوهرهای i-Pulse مخصوص این نوع از جت پرینتر ها هستند و از طریق تولید قطره دقیق جوهر ، امکان رمزگذاری عالی را ایجاد میکنند. جوهرهای جت پرینتر با اشعه ماوراء بنفش امکان رمزگذاری ‘نامرئی’ را برای مسیر و ردیابی داخلی در طی فرآیند تولید فراهم می کنند.

   

  جت پرینتر قوطی

  جت پرینتر مخصوص چاپ بر روی قوطی بست مارکینگ

  سیستم کدگذاری نوشیدنی دومینو

   

  این نوع از جت پرینتر ها امکان چاپ  100000 قوطی آلومینیومی در یک ساعت را به لطف به روزرسانی در محدوده لیزر فیبر جت پرینتر سری Domino ، دارند.

  جت پرینتر یک راه حل ساده تر ، سریعتر و ایمن تر ، سیستم کدگذاری  بر روی قوطی نوشیدنیها نیز هست که می تواند خطاهای کد نویسی ، خرابی بدون برنامه ریزی ، هزینه های بالای مصرفی ،  و مشکلات مربوط به چاپ را بسیار کاهش دهد.

   

  سیستم این نوع از جت پرینتر ها طوری طراحی شده اند که بطور خاص برای بهبود بهره وری تجهیزات کلی در محیط های تولید نوشیدنی قابل استفاده است. برای تمیز کردن آنها به آسانی می توان آن را کاملاً شستشو داد.

  همچنین با سرعت 100٪ در دمای  محیط تا 45 درجه سانتیگراد (با چیلر اختیاری) کار می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000