چاپ روی بسته بندی فویل

چاپ روی بسته بندی فویل

چاپ روی بسته بندی فویل

 • جت پرینتر های جوهر افشان Domino جت پرینتر قابل استفاده برای چاپ بر روی بسته های فویل میباشد.

  جت پرینتر مدل Ax-Series سبک ، انعطاف پذیر و آسان برای تنظیم  کردن هنگام چاپ و استفاده از آن بسیار آسان است ، برای دقت ، وضوح و کارایی پر سرعت طراحی شده است. جوهرهای جت پرینتر مورد استفاده در صنایع غذایی روی هر سطحی می چسبند و برای بسته بندی فوری سریع خشک می شوند.همچنین اطمینان از اینکه مصرف  جوهر حلال در این نوع از جت پرینتر هاحداقل است ، تولید کنندگان مواد غذایی می توانند اطمینان داشته باشند که هزینه استفاده از آنها بسیار پایین است .

  جت پرینتر چاپ روی فویل

  جت پرینتر چاپ روی فویل بست مارکینگ

  این جت پرینتر ها به  آسانی از نرم افزار ها میتوانند پشتیبانی کنند و با فن آوری به روز میتوانند برای رمزگذاری و برچسب زدن آسان استفاده شوند.

  طراحی سریع توسط جت پرینتر

  جت پرینتر های مورد استفاده در خطوط تولید مواد غذایی همگی دارای سرعت چاپ بسیار بالایی هستند و توسط برنامه های آسان برای استفاده کاربر هدایت میشوند که به وسیله یک صفحه لمسی امکان پذیر است.

  کدگذاری بر روی بسته بندی های مختلف با چاپگرهای جوهرافشان حرارتی در صنایع غذایی، بسته بندی، صنعت داروسازی، صنعت پلاستیک، چاپ، سریال سازی، کد های قابل ردیابی، علامت گذاری  امکان پذیر است. پرینترهای جوهرافشان حرارتی مانند چاپگرهای مارکوپرینت  در میان پرینترهای جوهرافشان صنعتی عملکرد بالایی دارند. به خصوص در مورد در دسترس بودن، سهولت استفاده، هزینه نگهداری و وضوح چاپ و همچنین ارتفاع چاپ. آنها به ویژه به دلیل نتایج عالی چاپ خود بر روی مواد متخلخل مانند مقوا، که در آن حتی می توانند برچسب های گران قیمت را جایگزین کنند، ارزشمند هستند. به لطف تنوع زیاد جوهرها، آنها همچنین می توانند روی بسیاری از سطوح غیرجاذب چاپ کنند.

  با این حال، تا همین اواخر، چاپ بر روی بسته بندی های انعطاف پذیر مانند بسته های فویل مانند به عنوان یکی از نقاط قوت اصلی آنها در نظر گرفته نمی شد. چاپگرهای جوهر افشان پیوسته اغلب این کار را انجام می دهند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000