چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک

چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک

چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک

 • انتخاب جت پرینتر مناسب به ابعاد و جنس چاپی که میخواهید انجام دهید بستگی دارد ، اما میتوان گفت که اکثر جت پرینتر ها انعطاف پذیری بسیار خوبی برای چاپ روی انواع محصولات را دارا هستند.

  نرم افزار های متنوع و روش استفاده ساده از آنها به این انعطاف پذیر بودن بسیار کمک میکنند. فناوری های کدگذاری و برچسب گذاری در جت پرینتر ادغام می شوند. همه جت پرینتر های ما به راحتی راه اندازی می شوند و بسیار مقرون به صرفه هستند. ما جت پرینتر ها را طوری طراحی کرده ایم که به طور قابل اعتماد و بی وقفه و بدون نیاز به سرویس کار می کنند و به شما اطمینان می دهند که بدون مشکل کار می کنید. استفاده از جوهر جت پرینتر به گونه ایی بهینه سازی شده است که حداقل ضایعات و ایراد در چاپ را به وجود آورد و جت پرینتر ها می توانند با سرعت بالا کار کنند.کاملاً مطابق و کنترل کامل پیام های بسته خود ، از محصول تا پالت ، درست از طبقه کارخانه باشید.

   

  چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک

  چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک بست مارکینگ

  شما میتوانید توسط صفحه نمایشگر لمسی که بر روی جت پرینتر وجود دارد از راه دور دستگاه را کنترل کنید و داده ها را تغییر دهید و بر سرعت و عملکرد چاپ نظارت داشته باشید. بارگیری رایگان ، استفاده آسان از نرم افزار به این معنی است که می توانید در عرض چند دقیقه به کار خود ادامه دهید. جت پرینتر از برچسب های پیچیده ، شامل مواد تشکیل دهنده و اطلاعات حساسیت زا ، گرفته تا دسته های بزرگی از پیام های تاریخ و کد و … ، با لمس یک دکمه شروع به ایجاد کد نویسی ساده کنید.

  جت پرینتر های دستی اصولا برای چاپ روی بسته بندی های کوچک مناسب هستند. اما اگر کارخانه با محصولات متعدد دارید هم میتوانید از انواع جت پرینتر های صنعتی برای چاپ با تعداد بالا استفاده کنید.

  چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک

  چاپ جت پرینتر روی بسته بندی کوچک بست مارکینگ

  شرکت صنعت آوران نوین  در امر آموزش نرم افزار جت پرینتر به طور رایگان پشتیبان شما خواهد بود و در تمام مراحل چاپ میتوانید به صورت تلفنی با واحدهای پشتیبانی در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000