نوار نقاله در جت پرینتر

نوار نقاله در جت پرینتر

 • نوار نقاله های شرکت افشان صنعت آوران نوین کاملاً صنعتی طراحی و ارائه میگردد بطوریکه در دراز مدت بدون هیچ گونه لرزشی جهت هدایت محصولات و چاپ توسط جت پرینتر استفاده میشود لازم به ذکر است برای چاپ بر روی محصولات بصورت آنلاین نیاز به حرکت محصولات از مقابل و یا زیر هد دستگاه جت پرینتر می باشد.

  نوار نقاله های ارائه شده در ابعاد مختلف امکان پذیر است و بر مبنای سفارش مشتری طول و عرض آن مشخص شده و نسب به ساخت آن نیز اقدام می گردد ضمناً این شرکت توانایی ساخت انواع نوار نقاله با بدنه آهنی، نوار نقاله با بدنه استیل نوار نقاله با بدنه آلومینیوم را نیز دارد ولی جهت استفاده بهینه و دراز مدت معمولا نوار نقاله با بدنه استیل به مشتری پیشنهاد میگردد.

  ضمناً تسمه استفاده شده در نوار نقاله ها میتواند از جنس استیل یا تسمه PVL و یا تسمه مدولار و یا تسمه پلاستیکی با رنگهای مختلف باشد.

  نـوار نقاله نیز انواع گوناگون از قبیل نوار نقاله تسمه ای- تسمه نقاله بازویی- کانوایر زنجیری- نوار نقاله ناودانی- نوار نقاله پیاله ای- نوار نقاله صفحه ای- نوار نقاله بازویی می باشد که این شرکت بر مبنای سفارش مشتری نسبت به ساخت این گونه نوار نقاله ها اقدام می نماید.

  نوار نقاله های شرکت افشان صنعت آوران نوین نیز مجهز به اینورتور می باشد با نصب اینورتور بر روی نوار نقاله اپراتور به راحتی میتواند سرعت و جهت حرکت نوار نقاله را تنظیم نماید.

  شرکت افشان صنعت آوران نوین نیز ارائه کننده انواع کارتن کش و کارت کش جهت انتقال راحت تر و سریع تر انواع پاکت-کارتن- مقوا- کاغذ به منظور چاپ توسط دستگاه جت پرینتر بدون نیاز به نیروی انسانی می باشد.

  کارتن کش و کارت کش های شرکت افشان صنعت آوران نوین در انواع و مدل های مختلف می باشد جنس استفاده شده در بدنه کارت کش ها از استیل بوده و این امر باعث می شود عمر کارت کش و یا کارتن کش طولانی شود.

  ضمناً شرکت افشان صنعت آوران نوین نیز ارائه کننده انواع متراژ زن با مدل های مختلف می باشد از دستگاه متراژزن جهت درج متراژ بر روی محصولاتی از قبیل سیم و کابل و لوله و انواع نوارها و شلنگ استفاده می گردد در حال حاضر بسیاری از کارخانه های تولید سیم و کابل جهت چاپ متراژ بصورت دقیق از دستگاه متراژزن نیز استفاده می کنند لازم به ذکر است متراژزن های ارائه شده این شرکت در دو مدل مکانیکی و دیجیتال می باشد. معمولاً جهت تعیین متراژ دقیق و چاپ متراژ بر روی سیم و کابل و یا هر نوع محصول دیگر از متراژ زن های دیجیتال استفاده میشود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000