مزایای جت پرینتر و تاریخ زن ها

مزایای جت پرینتر و تاریخ زن ها

سهولت ادغام: به طور خاص با یک رابط الکترونیکی ساده مهندسی شده ، تاریخ زن  Xaar 128 ادغام سریع و آسان را در تاریخ زن  ها ایجاد می کند و این گزینه را برای افرادی که مایل به ورود به بازارهای گوناگونی هستند انتخاب ایده آل است.

تاریخ زن  قابل تنظیم با ادغام بدون مشکل

Xaar 128 تاریخ زن  موقعیت خود را به عنوان پیشگام تاریخ زن  17 میلی متری پیزوالکتریک پیشرو در بخش های چاپی کدگذاری و مارک گذاری و گرافیک گسترده (WFG) حفظ کرده است. تاریخ زن  سابقه اثبات شده آن در 20 سال از قابلیت اطمینان ، سهولت در ادغام ، توان عملیاتی ، سرعت و کیفیت چاپ باعث شده است تا این تاریخ زن  به طور مداوم در پی تاریخ زن  های جدید باشد.

چه گرافیک بیرونی ، چه بارکدی ، رمزگذار کارتن خارجی یا چاپ پوستر ، Xaar 128 تاریخ زن  با بسیاری از انواع جوهر سازگار است.

جمع و جور و همه کاره Xaar 128 تاریخ زن  به دلیل کیفیت چاپ بالا ، وضوح و طیف گسترده ای از انواع آن ، به دلیل کیفیت چاپ بالا ، وضوح و طیف گسترده ای از آن ، برای برنامه های متنوعی استفاده می شود ، و در درجه اول در بازارهای رمزگذاری و مارکینگ و WFG استفاده می شود.

بهینه سازی های اخیر تولید ، Xaar تاریخ زن  و جت پرینتر را قادر ساخته است که Xaar 128 تاریخزن  را با یک مدار قابل برنامه ریزی فراهم کند که امکان کنترل پیشرفته و تنظیم تاریخ زن  را فراهم می کند ، همچنین کنترل بهتری در خصوص ویژگی های جوهر و کیفیت چاپ دارد.

نظری تاکنون ثبت نشده است

نظر خود را به اشتراک بگذارید