مزایای جت پرینتر های جدید

مزایای جت پرینتر های جدید

 • یک پیشرفت مهم در صنعت ، نسل جدید فن آوری قطره جوهر ما در استفاده از جوهر ، دقت قطره و قرارگیری در سرعت چاپ سنتی به شما دست می دهد. سیستم i-Pulse انقلابی ما به شما امکان می دهد تا به سرعت پیام های با کنتراست بالا ، بادوام و چندین خط را با سرعت بالا چاپ کنید. جوهرهای جت پرینتر  i-Pulse ما حتی پس از برخی از سخت ترین مراحل پس از چاپ ، به طیف گسترده ای از بسترها می چسبند.

  کاملاً ساده ، فناوری چاپ جت پرینتر  جوهر افشان پیوسته یکی از متداولترین راه حل های کدگذاری است. سریع ، بادوام ، طراحی شده است تا بتواند کارایی آسانی داشته باشد ، قابل انعطاف در نصب باشد و مهمتر از همه ، بسیار متنوع است: تقریباً در هر سطحی قابل چاپ است. از آنجا که جت پرینتر  دومینو یک تولید کننده پیشگام در جت پرینتر های جوهر افشان پیوسته است – با داشتن استاندارد صنعت برای کیفیت ، قابلیت اطمینان و تطبیق پذیری بیش از 40 سال – ما می توانیم یک راه حل چاپ برای نیازهای شما ارائه دهیم.

  SafeGuard ، شامل Domino Cloud – سرویس ها و بسته های پشتیبانی از راه دور هستند که به شما کمک می کنند حداکثر بهره وری خط را در حالیکه روی تولید کلی خود متمرکز هستید ، به حداکثر رساند. ویژگی های Domino Cloud در دسترس کلیه جت پرینتر i-Techx است که شامل پشتیبانی از طریق راهنمای از طریق تشخیص از راه دور ، بررسی اجمالی عملکرد از راه دور جت پرینتر  از طریق داشبورد ابر Domino Cloud و سرویس فعال و پشتیبانی از طریق مانیتور از راه دور توسط راهنمای Domino است.

   

  Relax بسته مالی ما است و کلیه قراردادهای Relax ما حاوی SafeGuard است که نیازهای خدمات و پشتیبانی شما را پوشش می دهد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000