فونت های کوچک در جت پرینتر

فونت های کوچک در جت پرینتر

فونت های کوچک در جت پرینتر

 • استفاده از جت پرینتر های لیزری باعث صرفه جوییی در وقت و هزینه میشود. گذاشتن متن با کیفیت بالا و سریع از الزامات یک جت پرینتر خوب است.به این منظور باید کیفیت رنگ و نحوه کارکرد با آن را به خوبی بشناسیم.. فناوری های کدنویسی و مارک گذاری بی شماری در غرفه REA JET K طیف گسترده ای از محصولات تهیه کننده و متخصصان کامل را برای علامت گذاری مستقیم بدون تماس با ما نشان می دهد. همه سیستم ها می توانند از طریق رابط های مدرن در تولید ادغام شوند و با یک مفهوم عملیاتی واحد REA JET TITAN Platform قابل کنترل است. حتی در محیط های سخت ، پرینتر چاپگر Inkjet با کاراکتر بزرگ REA JET DOD 2.0 با اندازه بیشتر و با سرعت بیش از 600 متر بر دقیقه چاپ می کند. جوهر مخصوص به همان سرعت حتی روی سطوح غیر جاذب خشک می شود. REA JET DOD 2.0 متن ها ، داده ها یا آرم های شما را با ارتفاع 5 تا 140 میلی متر در هر سر چاپ می کند – چندین عدد چاپ را می توان برای نشان های بزرگتر ترکیب کرد.

  تعویض لیبل – کارایی بالا روی فویل شفاف چاپگر Inkjet با وضوح بالا REA JET HR همچنین دارای سطحی است که با کمترین زمان خشک شدن و چسبندگی و خوانایی مطلوب ، علامت گذاری آنها دشوار است. او از یک فرآیند ویژه برای چاپ اطلاعات و کدها در آینه جوهر سفید استفاده می کند. این آزادی را به کاربر می دهد تا حتی محصولاتی را بخورد که به راحتی قابل اطمینان با کدهای قابل خواندن با ماشین قابل علامت گذاری باشند. کاربر نیازی به استفاده از برچسب ها و لجستیک های مربوط به انبار و انبارداری ندارد.

  فونت های کوچک در جت پرینتر

  فونت های کوچک در جت پرینتر بست مارکینگ

  مارک دائمی سیلیکون هاسیستم های REA JET می توانند لاستیک و سیلیکون را علامت گذاری کنند: در ترکیب با مواد افزودنی حساس به لیزر از Merck ، لیزر فیبر REA JET FL مارک های ماندگار و ضد لک را باقی می گذارد – نه بر روی سطح بلکه در قطعه ساز خود. در سایت هایی که دارای مارهای تاج یا دستبندهای ساخته شده از سیلیکون هستند ، بازدید کنندگان از جت پرینتر را در غرفه متقاعد می کنند. برای این منظور مواد افزودنی به مواد اولیه اولیه اضافه می شوند. لیزر با وارد کردن انرژی دقیق باعث تغییر رنگ آن می شود. در هیچ زمان و به هیچ وجه ، او حتی می تواند نشانه های تیز تیغ را بر روی قطعات متحرک ، نواحی قابل دسترسی و یا سطوح خشن تنظیم کند بدون اینکه خصوصیات مواد آن قسمت را تغییر دهد. علامت گذاری باید در طول عمر محصول در جای خود باقی بماند. سیستم لیزر REA JET CL بالاترین میزان چاپ را می دهد. لیزر CO 2 از حکاکی ، تغییر رنگ یا حذف رنگ استفاده می کند تا علائم دائمی خود را بر روی لاستیک و پلاستیک ، شیشه و چوب تنظیم کند. نگهداری و فن آوری بدون مصرف آن ، آن را به گزینه ای جایگزین جذاب برای بسیاری از فن آوری های دیگر علامت گذاری تبدیل می کند.

  چاپگر Inkjet کوچک شخصیت کوچک REA JET SC 2.0 در ابعاد کوچکتر کار می کند – اما به همان سرعت و به طور موثری روی سطوح صاف و غیر قابل جذب است. فشرده ترین سیستم در کلاس خود فویل ، ورقه ورقه و سایر پلاستیک ها را چاپ می کند. در همه زبانها و با کلیه مجموعه های شخصیت های بین المللی ، متن های الفبایی خشک کن سریع ، بارکد ها و کدهای 2D را چاپ می کند. اگر نمی توانید بدون جوهر یا رنگ کاری انجام دهید ، مجبورید بعضی اوقات آن را تمیز کنید. مایعات پاک کننده جدید REA JET BC-1 400 Bio Cleaner حتی جوهرها ، رنگها و پرایمرهای دیگر تولید کنندگان را به روشی سازگار با محیط زیست خشک می کنند. Bio Cleaner غیر قابل اشتعال است و از شرط مارک معاف است. او مصرف حلال را کاهش می دهد و مخصوصاً برای شرکتهایی که دارای استانداردهای بالای پاکیزگی و ایمنی هستند که می خواهند از نظر سلامتی و محیط زیست آگاه باشند نیز جالب است.

   

  کدگذاری و مارک گذاری محصولات و بسته بندی ها – سریع ، قابل ردیابی ، قابل اعتماد Muehltal ، 17 سپتامبر 2019 – ردیابی کامل برای تولید کنندگان و خرده فروشان اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. در FachPack 2019 در نورنبرگ ، REA Elektronik راه حل های کدگذاری و مارک گذاری برای بسته بندی ها را ارائه می دهد که کلیه الزامات سریال سازی را برآورده می کند و همچنین انعطاف پذیر ، قابل اعتماد و آسان برای اداره است: این موارد شامل چاپگر جدید REA JET GK 2.0 برای لبه های تیز و بالا می باشد. علائم کنتراست بر روی سطوح جاذب ، بسترهای نرم افزاری REA JET TITAN ، مفهوم عملیاتی واحد برای کلیه فناوریهای کدگذاری و مارک جت پرینتر و سیستم تأیید کد REA VeriMax که می تواند در دستگاهها ادغام شود. علامت گذاری مطمئن باعث ایجاد ایمنی و امنیت می شود ، باعث می شود تا کار و کار صرفه جویی شود و در نتیجه با صرفه جویی در شعار FachPack “بسته بندی سازگار با محیط زیست” عمل می کند. چاپگر REA JET GK 2.0 Inkjet انتخاب مناسبی برای کسانی است که برای تعویض برچسب ها و چاپ روی کارتن هایی با انعطاف پذیری بالا ، برای کار با برچسب ها یا کارتن های از پیش چاپ شده ، انتخاب مناسبی بودند: با ادغام در فرایند تولید ، از فناوری پیزو و بدون حلال استفاده می کند. جوهر با سرعت حداکثر 200 متر بر دقیقه برای تولید طرح های چاپ تا 100 میلی متر در ارتفاع با لبه های تیز بر روی کاغذ ، چوب ، پارچه و بسیاری از سطوح متخلخل و جاذب دیگر. به دلیل قابلیت اطمینان بالا REA JET GK 2.0 ، REA Elektronik توسط EPAL (اتحادیه اروپا پالت اروپا e.V.) به عنوان شریک زندگی در چاپ پالت چوبی بدون تماس تأیید شده است. مانند بسیاری دیگر از فناوریهای چاپ REA JET ، REA JET GK 2.0 سریال سازی بسته بندی ها را با استفاده از کدهای قابل خواندن دستگاه امکان پذیر می کند. سیستم های با وضوح بالا REA همچنین می توانند کریپتو کدی را که برای بسته بندی دارویی مورد استفاده قرار می گیرد ، برای تأمین نیاز آهنگ و ردیابی برای بازار روسیه از ژانویه سال 2020 چاپ کنند. علاوه بر این ، درایور چاپگر سیستم های REA JET کاملاً با استاندارد کار می کنند..

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000