ساون

ساون

کمپانی Sauven در سال 1935 در خصوص جت پرینتر در انگلستان شروع به کار کرد و بنیانگزار آن آقای David Sauven می باشد. از همان ابتدا دستگاهای خود را با برند
Sauven بر پایه تاریخ زن های تماسی، کلیشه ای و استامپی وارد بازار کرد و بعدها با پیشرفت تکنولوژی شروع به ساخت دستگاههای ولوجت (Velvejet)  نمود  و شروع به فروش در کارخانه های تولیدی جهت چاپ بر روی بسته بندیهای کارتن کرد. در ابتدا از جوهرهایی که استفاده می کرد بر پایه آب و روغن بود (Water base-Oil base) و با وسیع تر شدن بازار کار و نیاز مشتری جوهرهای بر پایه حلال (Solvent base) ساخته شد تا به اجسام غیر قابل جذب مثل: آهن، شیشه، پلاستیک و … قابل عرضه باشد. همچنان کمپانی Sauven دست از تحقیق و توسعه و عین حال پیشرفت برنداشت و با پیشرفت تکنولوژی رو به سیستم Piezo آورد.
یکی از قدرتمندترین شرکتهای در عرصه چاپ شرکت XAAR انگلستان می باشد. شرکت XAAR انگلستان سازنده انواع XAAR HEAD در سایزهای مختلف و کاربردهای مختلف می باشد که کمپانی Sauven با بهره بردن از تکنولوژی XAAR HEAD دست به تولید Jet Printer و سیستم Piezo زدکه در این زمینه هم با بهره وری از هدهای XAAR دست به تولید انواع Jet Printer در مدلهای Sauven500- Sauven6000 Standard- SauvenPluse-Sauven700-Sauven600-Sauven1000-Sauven auattro- Sauven entrio- Sauven Duo-Codajet6000-Codajet5000  زده است.
شرکــت افشان صــنعت آوران نــوین در حـدود 20 ســال است کــه نمایـنده انحصاری کمپانــی Sauven  و انواع جت پرینتر در ایــران می باشد و از هـمان ابتدا بـرند و لوگو Sauven و نماینـدگی Sauven در ایـران را بـه نام شــرکت افـشان صنـعت آوران نــوین به ثبت رسانید و از 20 ســال قبل تا هم اکنون حدود 5000 دستگاه درسراسر ایـــران و کشورهای همسایه از قبیل عراق، افغانستان، آذربایجان، ترکیه و عمان به فروش رسانده است و بـا وجــود تحـریم هایی کــه بــرای ایران صورت گرفــته است جــهت وارد نشدن مشکل به تــولید کنندگان و مشتـریهایــی که از قبل دستـگاهـهای Sauven500- Sauven6000 Standard- SauvenPluse-Sauven700-Sauven600-Sauven1000-Sauven auattro- Sauven entrio- Sauven Duo-Codajet6000-Codajet5000 استفاده می کردند توانسته است از کشورهای ثانویه قطعات و مواد مصرفی و ملزومات آن را تأمین نماید. شرکت افشان صنعت آوران نوین مفتخر است اعلام نماید که مشتریهای بسیاری هستند که از 20 سال قبل دستگاههای Sauven  و Codajet را خریداری کرده اند و در حال حاضر هم خدمات دستگاههای آنان در حال انجام دادن است.
در ضمن شرکت افشان صنعت آوران نوین جهت رضایت مندی مشتریان در صورت تمایل طرح تعویض دستگاههای قدیمی و مستهلک Sauven , Codajet در تمامـی مـدلها را با دستگاهـهای جدید آکبند و با گارانتـی هـای 1و2 سـال را دارد که در صورت نیاز می توانند به واحد فروش شـرکت افشان صنعت آوران نوین تماس حاصل فرمایند.

نظری تاکنون ثبت نشده است

نظر خود را به اشتراک بگذارید