دقت و انعطاف پذیری جت پرینتر

دقت و انعطاف پذیری جت پرینتر

 • تمامی جت پرینتر های شرکت بست مارکینیگ از دقت و انعطاف پذیری بالایی برخوردارند. چه جت پرینتر های دستی و یا جت پرینترهای صنعتی.

  برای کدنویسی در محیط های خشن و خواستار ، پیشرفته ترین فناوری جت پرینتر جوهر افشان Domino – Ax550i – در یک بسته بندی سخت قرار می گیرد. کابینت مقاوم و پشته آن از جنس استنلس استیل درجه 316 ساخته شده است ، که نه تنها گرد و غبار است بلکه دارای درجه IP66 است – در مقابل ایستگاه ها ، انفجار آب با فشار بالا و همچنین مواد شیمیایی مورد استفاده در حین تمیز کردن سنگین مقاومت می کند. طیف چاپی جت پرینتر Ax550i شامل جت پرینتر i-Pulse RS می باشد که بالاترین سطح دوام و بهداشت را ارائه می دهد. دامنه گسترده جوهر جت پرینتر i-Pulse شامل گزینه های بدون رنگ MEK و بسیار رنگی و همچنین جوهرهای تخصصی برای تماس مستقیم مواد غذایی ، عقیم سازی ، بطری شیشه مرطوب و بسیاری موارد مورد نیاز صنعت دیگر است. جت پرینتر Ax550i قدرتمند از پلتفرم الکترونیکی i-Techx بهره می برد و تجربه کلاس کاربر پیشرو در طیف وسیعی از اندازه های صفحه لمسی را فراهم می کند. این کاملاً با استانداردهای صنعت 4.0 سازگار است ، با سیستم های اتوماسیون Domino Cloud و Domino و سیستم های تولید شخص ثالث – همه با هدف توانمندسازی اعضای تیم تولید برای رانندگی پیشرفت ها از طریق تشخیص از راه دور و نظارت. Ax550i در رده بالای تکنولوژی جت پرینتر جوهر افشان دامنه ، ایده آل برای برنامه های محصول و بسته بندی نوشیدنی ، مواد غذایی و کالاهای مصرفی با کالاهای عالی قرار دارد.

   

  دستگاه های جت پرینتر با کارایی بالا که برای محیط های خشن مانند انواع i-Tech A520i ، A300 + و A300SE + طراحی شده اند توسط جت پرینتر جوهر افشان Ax-Series Ax550i CIJ جایگزین می شوند. Ax550i با داشتن فولاد ضد زنگ با درجه حرارت 316 عیار و لوازم الکترونیکی مهر و موم شده IP66 دارای درجه ایده آل برای برنامه های غذایی و آشامیدنی است. ظرفیت پردازش داده با سرعت بالا کدهای متغیر تبلیغی را در قالب های قابل خواندن دستگاه و قابل خواندن توسط انسان امکان پذیر می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000