درباره جت پرینتر

درباره جت پرینتر

 • تاریخ تولید، تاریخ انقضا،بارکد، آرم و یا لوگو و یا نشانه ، قیمت و هر اطلاعاتی که تولید کننده نیاز به ان دارد ، درج گردد.منظور از قرار گیری این اظلاعات عدم کپی کردن و جلوگیری از تولید محصول تقلبی میباشد.

  در نهایت به این دستگاه ها که عمل درج اطلاعات را به عهده دارند، جت پرینتر میگویند.کاربرد جت پرینتر در صنایع مختلف است. به عنوان مثال جت پرینتر ها میتوانند بر روی شیشه ، جعبه و کارتن های بسته بندی مواد غذایی و لوله ها و شیشه و … اطلاعاتی همچون تاریخ تولید و انقضا را درج کنند.

  جت پرینتر ها با نام های مختلف در ایران شناخته میشوند،به عنوان مثال تاریخ زن و یا پرینتر صنعتی و گاها پرینتر دستی، البته باید متذکر شد تاریخ زن جزو جت پرینتر نباید باشد.جت پرینتر ها همچون پرینتر های معمولی موجود در بازار نیاز به جوهر برای چاپ دارند. بنابر این ممکن است در طول سال شما احتیاج به خرید چندین بار جوهر برای دستگاه خود داشته باشید و حتی ممکن است نیاز باشد شما هزینه ایی چند برابر قیمت خود دستگاه در طول سال برای خرید رنگ بپردازید.البته میتوان گفت که نگهداری جت پرینتر ها بسیار مهم میباشد که از جمله مواردی که باید به انها بسیار توجه شود،استفاده متناوب از دستگاه است که هد دستگاه خشک نشود و مورد دوم دقت به ولتاژ ساختمان و یا کارگاه است . چرا که نوسانات برق آسیب شدیدی به دستگاه وارد خواهد کرد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000