جت پرینتر InPrint 2019

جت پرینتر InPrint 2019

 • بازدید کنندگان برای ایستادن 710 در InPrint تاریخ زن مونیخ 2019 این هفته می توانند اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت ویسکوزیته فوق العاده بالا تاریخ زن Xaar را در بین تاریخ زن های آن و برنامه های کاربردی بالقوه برای این پیشرفت چشمگیر در چاپ تاریخ زن جوهر افشان کسب کنند.

  اکثر تاریخ زن های قابل چاپ فقط می توانند مواد جیبی را با ویسکوزیته تا 10-25 سانتریفیوژ (CP) جت کنند. با تشکر از فناوری منحصر به فرد تاریخ زن TA Xaar و فناوری نوآورانه بالا Laydown ، مایعات با ویسکوزیته قابل توجهی بالاتر – تا 100 سی پی پی – می توانند در حال جابجایی باشند.

  تاریخ زن فوق العاده بالا ویسکوزیته طیف گسترده ای از قابلیت ها و برنامه های جدید تاریخ زن جوهر افشان را برای نصب شده و تولید کنندگان با استفاده از فناوری جت پرینتر Xaar باز می کند. قابلیت تخلیه مایعات با بارگذاری بیشتر ذرات و اندازه ذرات ، مزایایی از جمله افزایش سطح رنگ ، کدورت و جلوه های ویژه را به شما ارائه می دهد. تاریخ زن علاوه بر این ، جابجایی فوتوپلیمرهای با وزن مولکولی بالاتر برای کاربردهای پیشرفته و چاپ سه بعدی امکان پذیر است.

  اعلام توانایی ویسکوزیته فوق العاده بالا تاریخزن Xaar متعاقب انتصاب اکتبر دکتر جان میلز به عنوان مدیر عامل در تاریخ زن Xaar است. راه‌اندازی InPrint اولین بخش از استراتژی Xaar برای تمرکز تجارت چاپگر بر روی پلتفرم Bulk است ، از جمله بخش تاریخ زن Xaar 2001+ و High Laydown Technology.

  جان در شرکت های مبتنی بر فناوری دارای سابقه ای اثبات شده است. تاریخ زن وی با سابقه فنی قوی ، وی پیش از این مدیرعامل در اینکا دیجیتال و پیش از آن ، مدیرعامل DataLase ، COO در پلاستیک منطق و همچنین داشتن چندین مقام ارشد در علوم چاپ تاریخ زن دومینو از جمله مدیر توسعه بود.

  جان اظهار داشت: “من از اینكه به عنوان مدیرعامل به این شركت بپیوندم و در مرحله بعدی توسعه خود رهبری شرکت باشم ، هیجان زده ام. تاریخ زن “Xaar تقریبا 30 سال تجربه در جوهر افشان ، یک پرتفوی IP قابل توجه و نقشه راه فن آوری قوی دارد. ما معتقدیم که تمرکز تجارت بر روی فرصتهای قابل توجه در بازار موجود ، اطمینان حاصل می کند که تاریخ زن Xaar بهترین موقعیت برای ارائه خدمات ، کیفیت و محصولاتی است که مشتریان جهانی ما به آنها تقاضا می کنند.

  از این رو اعلام قابلیت ویسکوزیته فوق العاده بالا در سراسر سکوی تاریخ زن چاپی ما لحظه ای هیجان انگیز برای تجارت است و به وضوح نشان دهنده ارتباط مداوم فن آوری ما در چاپ تاریخ زن جوهر افشان پیشرو در آخرین برنامه های بازار است. “

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000