جت پرینتر G320i TIJ

جت پرینتر G320i TIJ

جت پرینتر G320i TIJ

 • درباره جت پرینتر G320i TIJ

  میتوان به صراحت گفت این نوع از جت پرینتر، مدل جدید و پیشرفته ای از جت پرینتر های دستی است.در حقیقت این جت پرینتر جایگزین بسیار خوبی برای جت پرینتر های قدیمی میباشد و نسل جدید تاریخ زن ها است.

  جت پرینتر G320i TIJ

  جت پرینتر G320i TIJ بست مارکینگ

  مزایای جت پرینتر G320i TIJ :

  پرینترهای جوهر افشان حرارتی سری GX (TIJ) همه کاره هستند

  ادغام آنها آسان است، کار با آنها آسان است

  مناسب برای بسیاری از برنامه ها و بسترهای چاپ. با جدیدترین فناوری شبکه و تولید کدهای گرافیکی با کیفیت

  چاپگرهای TIJ سری Gx نه تنها برای بارکد و تاریخ  مورد استفاده قرار میگیرد بلکه برای قالب‌های کد پیچیده، بررسی وزن و ردیابی و نوشته ها و کد های پیچده در صنایع مختلف کاربرد دارد.

  اگر به دنبال یک راه حل کدنویسی هستید که برای چاپ با وضوح بالا در سرعت های خط بالا با قابلیت اطمینان کامل طراحی شده باشد، پرینترهای جوهر افشان حرارتی سری Gx (TIJ) می توانند نیازهای شما را برآورده کنند

  مشتریان ما شامل برخی از بزرگترین نام ها در تولید جهانی در بخش هایی مانند داروسازی، تجهیزات پزشکی، غذا، نوشیدنی، لبنیات، مواد ساختمانی و هوافضا هستند.

  جت پرینتر در لبه برش فن آوری جت پرینتر جوهر افشان حرارتی ، جت پرینتر G320i TIJ دارای چهار قابلیت چاپی برای کدگذاری با کیفیت بالا است که به چندین خط نیاز دارد. سیستم ماژولار مبتکرانه i-Tech حداکثر زمان را به حداکثر می رساند و نیاز به سرویس معمولی را برطرف می کند. جت پرینتر  های نوع واقعی با وضوح حداکثر 600dpi ، چاپگرهای GI320i TIJ ما مناسب محیط های صنعتی هستند. این جت پرینتر مدولار قابل انعطاف و قادر به یکپارچه سازی در خط تولید موجود شما ، می تواند با نیازهای آینده شما رشد کند.

  جت پرینتر G320i TIJحداکثر چهار سر عامل مستقل از یک کنترلر G320i قابل کنترل است تا از برنامه های مختلف کدگذاری محصول پشتیبانی کند. جت پرینتر سری G ما دارای طیفهای متنوعی از برنامه های کاربردی با چسبندگی عالی ، زمان خشک شدن بسیار سریع و کدهای متعدد مانند متن الفبایی ، بارکدها و کدهای datamatrix 2D هستند. اگر خط تولید شما برای افزایش نیاز به جت پرینتر ردیابی قابلیت نیاز به کدهای قابل خواندن با کیفیت دستگاه دارد ، G320i پیشرفته ترین راه حل جت پرینتر TIJ ماست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000