جت پرینتر CLP بست مارکینگ

جت پرینتر CLP بست مارکینگ

 • جت پرینتر اولین مهلت برای اطمینان از انطباق در 1 ژانویه 2021 به پایان رسید. جت پرینتر از آن تاریخ به بعد ، برچسب های محصول باید حاوی یک کد شناسه فرمول منحصر به فرد (UFI) – یک کد الفبایی عددی 16 رقمی – باشد تا ترکیب دقیق مخلوط را اعلام کند.این مقاله مقدمه ای بر مقررات جدید و اطلاعات مهم در مورد کد UFI ارائه می دهد.

  خلاصه ای از مقررات جت پرینتر CLP:جت پرینتر طبق مقررات جت پرینتر CLP ، تولیدکنندگان ، واردکنندگان و کاربران پایین دستی محصولات حاوی مخلوط های خطرناک باید یک کد UFI به برچسب محصولات خود اضافه کنند.

  جت پرینتر مقررات CLP در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) معتبر است. این شامل همه 27 کشور عضو و همچنین نروژ ، ایسلند ، لیختن اشتاین و سوئیس می شود – مقررات ویژه اضافی برای کشور دوم اعمال می شود.UFI جت پرینتر (شناسه فرمول منحصر به فرد) چیست؟کد UFI به شناسایی واضح مخلوط خطرناک کمک می کند ، که به مراکز سم این امکان را می دهد تا با ایجاد کمک های اولیه و مشاوره زودتر ارائه دهند.جت پرینتر پیوند مستقیم و منحصر به فرد بین مخلوط موجود در بازار و اطلاعات ایمنی مرتبط.

  کدهای جت پرینتر UFI همیشه اشکال رمزنگاری شده ای از داده ها هستند ، به این معنی که اشخاص ثالث غیر مجاز نمی توانند اطلاعاتی در مورد ترکیب مخلوط بدست آورند. جت پرینتر بنابراین تامین کنندگان می توانند کد را بدون هیچ گونه نگرانی به زنجیره تامین منتقل کنند.

  جت پرینتر این کد به یک پایگاه داده مرکزی متصل است که حاوی اطلاعات ایمنی در مورد هر مخلوط خطرناک است. فرصتهای ارائه شده توسط چاپ متغیر آنلاین کد در خطوط تولید ، انعطاف پذیری ، تنوع و قابلیت اطمینان تولید و فرآیندهای تولید کننده را افزایش می دهد.کد UFI کی و کجا اعمال می شود؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000