جت پرینتر پیزو

جت پرینتر پیزو

 • همچنین متنوع و کارآمد است. این جت پرینتر از سیستم Domino’s Drop on Demand Piezo برای تهیه کدگذاری دقیق و دیدنی متنوعی بر روی طیف گسترده ای از بسترهای متخلخل استفاده می کند ، جت پرینتر مخصوصاً برای بسته بندی های ثانویه مانند جعبه های مقوایی و سینی ها مناسب است. پیام ها یا کدهای چاپ شده از متن و گرافیک الفبایی گرفته تا بارکد های قابل خواندن GS1 متفاوت است ، جت پرینتر همه با استفاده از آخرین نسل فن آوری جت پرینتر پیزو تولید شده در جت پرینتر dod ما.

   

  قابل اطمینان در عمل ، جت پرینتر C6000 + پیزو چاپ راحتی در طی فرآیند تغییر مصرفی ادامه می دهد – که برای اثربخشی تجهیزات کلی (OEE) مناسب است. سازگاری کد با استفاده از صفحه راهنمای محصول و صفحه چاپی قابل انعطاف حاصل می شود. جت پرینتر طیف وسیعی از جوهر بدون روغن معدنی ما برای کمک به اهداف پایداری کلی ، کدهای کنتراست بالایی را ارائه می دهد.

   

  نرم افزار QuickDesign Domino و گزینه رابط کاربری ControlPanel ، طراحی پیام را در حالی که می توانید کنترل جت پرینتر کنار خط را انجام دهید ، ساده می کند. خطاهای اپراتور با ادغام با سیستم های ERP و MES به حداقل می رسد. C6000 + در خط تولید موجود شما ادغام می شود ، جت پرینتر در حالی که گزینه سر از راه دور این امکان را به شما می دهد تا حداکثر چهار پرینت از یک منبع مرکب متمرکز کنید. جت پرینتر همچنین مقرون به صرفه است و تنها 44W آن نیاز به هوای کارخانه ای ندارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000