جت پرینتر هیتاچی

جت پرینتر هیتاچی

 • رابط کاربری آسان:

  صفحه نمایش بزرگ 10.4 اینچی و تصاویر پارامتر بصری ، پیچیدگی را که معمولاً در جت پرینتر صفحه نمایش کوچک سنتی مشاهده می شود ، کاهش می دهد. علاوه بر این ، پیام ها را می توان به راحتی با یک صفحه نمایش با یک صفحه نمایش WYSISYG به راحتی تغییر داد.

  کارتریج های زهکشی آسان:

  کارتریج های جوهر  این جت پرینتر بدون توقف تولید می تواند به راحتی تغییر کند. علاوه بر این ، طراحی منحصر به فرد تخلیه کامل مایعات را تسهیل می کند ، و به کاربران این امکان را می دهد تا از مایعات تا آخرین قطره استفاده کنند. پس از خارج کردن کارتریج های خالی جت پرینتر ، کارتریج بسته می شود و در نتیجه حلال های خطرناک مهر و موم شده از بین می رود.

  هزینه کل عملکرد:

  طراحی این نوع جت پرینتر طول عمر را تسهیل می کند ، هر یک از اجزای جت پرینتر را می توان جداگانه جایگزین کرد ، بنابراین نیاز به خرید زیر مجموعه های پر هزینه را کاهش می دهد. موارد نگهداری پیشگیرانه ما همگی به صورت جداگانه قابل تعویض هستند و جت پرینتر باعث کاهش بیشتر جایگزینی غیر ضروری مدارهای جوهر یا جوهرهای کامل جوهر می شوند.

  طراحی شده برای محیط های خشن:

  کابینت استیل ضدزنگ IP-55 را ارائه می دهد و امکان شستشو و محافظت در برابر گرد و غبار را فراهم می آورد.

  جت پرینتر مدل پویا UX دارای IP-65 است ، بدین معنی که می تواند بدون نگرانی یا اصلاح فرآیندهای تولید فعلی مانند روش های شستشو در انواع محیط تولید ادغام شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000