جت پرینتر هیتاچی

جت پرینتر هیتاچی

رابط کاربری آسان:

صفحه نمایش بزرگ 10.4 اینچی و تصاویر پارامتر بصری ، پیچیدگی را که معمولاً در جت پرینتر صفحه نمایش کوچک سنتی مشاهده می شود ، کاهش می دهد. علاوه بر این ، پیام ها را می توان به راحتی با یک صفحه نمایش با یک صفحه نمایش WYSISYG به راحتی تغییر داد.

کارتریج های زهکشی آسان:

کارتریج های جوهر  این جت پرینتر بدون توقف تولید می تواند به راحتی تغییر کند. علاوه بر این ، طراحی منحصر به فرد تخلیه کامل مایعات را تسهیل می کند ، و به کاربران این امکان را می دهد تا از مایعات تا آخرین قطره استفاده کنند. پس از خارج کردن کارتریج های خالی جت پرینتر ، کارتریج بسته می شود و در نتیجه حلال های خطرناک مهر و موم شده از بین می رود.

هزینه کل عملکرد:

طراحی این نوع جت پرینتر طول عمر را تسهیل می کند ، هر یک از اجزای جت پرینتر را می توان جداگانه جایگزین کرد ، بنابراین نیاز به خرید زیر مجموعه های پر هزینه را کاهش می دهد. موارد نگهداری پیشگیرانه ما همگی به صورت جداگانه قابل تعویض هستند و جت پرینتر باعث کاهش بیشتر جایگزینی غیر ضروری مدارهای جوهر یا جوهرهای کامل جوهر می شوند.

طراحی شده برای محیط های خشن:

کابینت استیل ضدزنگ IP-55 را ارائه می دهد و امکان شستشو و محافظت در برابر گرد و غبار را فراهم می آورد.

جت پرینتر مدل پویا UX دارای IP-65 است ، بدین معنی که می تواند بدون نگرانی یا اصلاح فرآیندهای تولید فعلی مانند روش های شستشو در انواع محیط تولید ادغام شود.

نظری تاکنون ثبت نشده است

نظر خود را به اشتراک بگذارید