جت پرینتر های جدید

جت پرینتر های جدید

جت پرینتر های جدید

 • جت پرینتر های جدید

  جت پرینتر ها انواع مختلفی دارند. همانطور که میدانید دو مدل جت پرینتر وجود دارد. جت پرینتر دستی و جت پرینتر صنعتی.

  انواع جت پرینتر دستی و صنعتی هر کدام مختلف هستند و بسته به محیطی که قرار است روی آنها عمل چاپ صورت بگیرد و اندازه چاپ و جنس محصول و … همگی با یکدیگر متفاوت هستند.

  امروزه  جت پرینتر های جدیدی وارد بازار شده اند که هر کدام خصوصیت بارزی دارند. مثلا جت پرینتر های دستی طراحی شده اند که بسیار کوچک هستند به اندازه ایی که میتوانید انها را درجیب و کیف خود جا بدهید و با خود به مسافرت ببرید. برخی از انواع جت پرینتر ها رنگ های مختلف را چاپ میکنند و برخی دیگر سازگار با هر محیطی برای چاپ هستند.

  در کل جت پرینترهای صنعتی تنوع آنها به گونه ایی است که نیاز چاپی همه اقشار و شرکت ها و … براورده میکنند.

   

  جت پرینتر مینی

  اهمیت کدگذاری بارکده:

  همه گیری کووید -19 با هجوم خریدهای آنلاین و مارک های بی شماری در تلاش برای فروش آنلاین محصولات خود در واکنش به قرنطینه ، اقتصاد دیجیتال را به میزان قابل توجهی تسریع کرده است. جت پرینتر در نتیجه ، شیوع کدهای جت پرینتر دو بعدی ، مانند کدهای QR ، نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته است.با توجه به نیاز خرده فروشان در هر اندازه برای ردیابی ، ردیابی ، پردازش و ذخیره کالاها برای بازارهای داخلی و بین المللی ، به دلیل حجم داده های مورد نیاز ، کدهای دو بعدی یک ضرورت خواهند بود. جت پرینتر کدنویسی صحیح این بارکدها قابلیت ردیابی ، کارایی زنجیره تامین و حمایت از مصرف کننده را تضمین می کند. استفاده از استانداردهای بین المللی مانند GS1 نیز از قابلیت همکاری بین ذینفعان مختلف و کشورها سود می برد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000