جت پرینتر ماسک

جت پرینتر ماسک

جت پرینتر ماسک

 • هدف تولید تمامی این ماسک ها یک چیز است:

  کاهش سرعت و کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا.همه گیری COVID-19 باعث افزایش تقاضا برای جت پرینتر  استفاده از جت پرینتر  ماسک های صورت شده است که از مردم محافظت می کند و تولید کنندگان را به سختی قادر به ادامه کار می کند. جت پرینتر  به جرات می توان گفت که تقاضا حتی در بلندمدت همچنان بالا خواهد ماند و فقط تا حد محدودی کاهش می یابد-این به دلیل تغییر عمیق آگاهی از سلامت جت پرینتر  در نتیجه COVID-19 است. شرکت ها با چالش های بزرگی روبرو هستند و جت پرینتر  تعداد زیادی از آنها باید خود را با شرایط جدید وفق دهند و زمینه جدیدی را ایجاد کنند.برای بسیاری ، این فرصتی برای تعمیرات اساسی و پاسخ به رشد جدید تقاضا است. شرکت هایی که ممکن است در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشند ، در حال حاضر جت پرینتر  ماسک های صورت پزشکی تولید می کنند تا از رشد بازار در این زمینه استفاده کنند. با این حال ، تولید و کدگذاری روی جت پرینتر  ماسک های صورت به معنای در نظر گرفتن عوامل زیادی است که اگر به طور مناسب از آنها استفاده نشود ، می تواند برنامه های ارائه آنها را در بازار به خطر اندازد.

  جت پرینتر ماسک

  جت پرینتر ماسک بست مارکینگ

  به منظور تعیین اینکه کدام الزامات قانونی هنگام کدگذاری روی جت پرینتر  ماسک های صورت و عرضه آنها به بازار اعمال می شود ، ابتدا باید آنچه را که قصد تولید آن را دارید به وضوح مشخص کنید.

  تمایز بین:پوشش های صورت (جت پرینتر  ماسک های ساخته شده در اجتماع):پوشش های صورت شامل جت پرینتر  ماسک های دوخته شده و قابل استفاده مجدد هستند که از شیوع ویروس جلوگیری می کند و در نتیجه احتمال انتقال را کاهش می دهد. اینها در درجه اول با جلوگیری از انتقال قطرات به آنها از دیگران محافظت می کنند و در درجه اول برای استفاده شخصی و روزمره در نظر گرفته شده اند. مهم است بدانید که اینها هیچ مانع محافظتی ندارند و نباید به عنوان ماسک محافظ صورت تبلیغ شوند – بنابراین آنها مشمول هیچگونه الزامات کد نویسی نیستند.2. ماسک های درجه پزشکی (ماسک های جراحی):ماسک های درجه پزشکی شامل جت پرینتر  ماسک های جراحی آشنا هستند که عمدتا در بیمارستان ها و جراحی های پزشک استفاده می شوند.

  هدف اصلی آنها محافظت از دیگران با جلوگیری از پخش شدن قطرات از دهان و بینی کاربر است. ویژگی اصلی آنها این است که از بیمار و افراد اطراف آن محافظت می کنند. جت پرینتر  ماسک های درجه پزشکی جزو تجهیزات پزشکی کلاس 1 محسوب می شوند و بنابراین مشمول مقررات دستگاه پزشکی اتحادیه اروپا 2017/745 (MDR) هستند.الزامات کدنویسی جت پرینتر  ماسک های درجه پزشکی  جراحی به عنوان دستگاه های پزشکی کلاس 1 در دستورالعمل تجهیزات پزشکی (93/42/EEC، MDD) – محصولی که روی بدن پوشیده می شود – تعریف شده است. دستورالعمل فعلی MDD با مقررات تجهیزات پزشکی 2017/745 در 26/05/2021 جایگزین می شود و یک دوره گذار برای تجهیزات پزشکی کلاس 1 تا 26/06/2025 خواهد بود.به منظور برآوردن الزامات قانونی فعلی ، جت پرینتر  ماسک های صورت پزشکی یا بسته بندی آنها باید علامت CE را پس از انجام یک روش ارزیابی انطباق برای تأیید مطابقت آنها با DIN EN 14683 داشته باشند. به منظور برآوردن الزامات قانونی فعلی ، پزشکی جت پرینتر  ماسکهای درجه دار یا بسته بندی آنها باید علامت CE را پس از انجام روش ارزیابی انطباق برای تأیید مطابقت آنها با DIN EN 14683 داشته باشند.به منظور اجتناب از هزینه های احتمالی ، منطقی است که هم اکنون آماده شده و شرایط چارچوب را برای رعایت مقررات ایجاد کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000