جت پرینتر سری Ax

جت پرینتر سری Ax

 • سیستم انقلابی جت پرینتر i-Pulse ما به شما امکان می دهد پیامهای با وضوح بالا ، بادوام و خطوط متعدد را با سریعترین سرعت ممکن چاپ کنید ، در حالی که جوهرهای جت پرینتر i-Pulse ما به طیف وسیعی از بسترها پایبند هستند-حتی پس از برخی از سخت ترین مراحل پس از چاپ جت پرینتر به سادگی ، فناوری جت پرینتر جوهر افشان پیوسته بهترین گزینه برای برنامه نویسی است. این دستگاه سریع ، بادوام ، آسان برای کار ، نصب ساده و از همه مهمتر بسیار متنوع است: تقریباً می تواند بر روی هر سطحی چاپ کند. و از آنجا که ما رهبران بلامنازع در برنامه نویسی و جت پرینتر های جوهر افشان پیوسته هستیم – که بیش از 30 سال استاندارد صنعت را برای کیفیت ، قابلیت اطمینان و تطبیق پذیری تعیین کرده ایم – جت پرینتر ما می توانیم یک راه حل چاپی مناسب برای نیازهای شما ارائه دهیم.

  خدمات و امور مالی صنعت آوران نوین برای جت پرینتر Ax شما

  SafeGuard ، شامل جت پرینتر Domino Cloud ، سرویس ها و بسته های پشتیبانی از راه دور است که به شما کمک می کند تا حداکثر بهره وری خط را در حین تمرکز بر تولید کل خود داشته باشید. ویژگی های جت پرینتر Domino Cloud برای همه جت پرینتر های i-Techx در دسترس است ، که شامل پشتیبانی میز راهنما از طریق تشخیص از راه دور ، نمای کلی عملکرد جت پرینتر از راه دور از طریق داشبورد ابر جت پرینتر دومینو و خدمات فعال و پشتیبانی از طریق نظارت از راه دور توسط دفتر راهنمای دومینو است.

  Relax بسته مالی ما است و همه قراردادهای Relax ما شامل SafeGuard است که خدمات و پشتیبانی شما را پوشش می دهد.

  جت پرینتر ها توانایی چاپ بر روی پلاستفوم ها را نیز دارند و اما پلاستفوم چیست و کاربرد آن چیست؟آنها همون فوم های سختی هستند که به عنوان عایق صدا استفاده شده و گاها در صنعت ساختمان نیز مورد استفاده قرار میگیرند.این فوم که اصولا به رنگ سفید است در صنعت پتروشیمی ساخته میشود. آنها در برابر آب مقاوم هستند و فاسد نمیشوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000