تاریخچه جت پرینتر ها

تاریخچه جت پرینتر ها

 • درباره جت پرینتر ها

  اولین بار جت پرینتر در کشور آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.از همان آغاز جت پرینتر ها برای چاپ اطلاعات بر روی محصولات مورد استفاده قرار میگرفتند.این اطلاعات بسته به درخواست مشتریان بود.

  بعد از کشور آمریکا، کشورهای اروپایی دیگر در صدد تولید جت پرینتر هایی برای ایجاد بارکد بر روی چوب و فلز و …برآمدند که کاربردی تر باشد.

  جت پرینتر ها

  جت پرینتر بست مارکینگ

  شاید معروف ترین آنها را بتوان شرکت دومینوی انگلسان و یا ایماژ فرانسه نامید.همچنان که زمان میگذشت جت پرینتر های مختلفی به بازار می آمدند که روز به روز پیشرفته تر میشدند و سیستم های داخلی ساده تر ، دقیق تر، و راحت تری داشتند.

  با گسترش شرکت ها ، رقابت بر سر تولید جت پرینتر و تاریخزن هایی که قطعات مکانیکی کمتری داشته باشند، قیمت پایین تر و مناسب برای صادرات به همه جهان ، به وجود امد. اما مشکلاتی نیز وجود داشتند.

   

  اتصال جت پرینتر ها به کامپیوتر:

  جت پرینترها و تاریخ زن ها به صورت دستی بودند. جت پرینتر های دستی و تاریخ زن های دستی مشکلات خاص خود را داشتند.هم کار با آنها سخت بود و هم زمانبر.اما با پیشرفت تکنولوژی ،جت پرینترها به صورت اتوماتیک شده و به کامپیوتر ها وصل شدند.این نصل دوم از جت پرینترهای صنعتی بود.آنها میتوانستند با فرمت های مختلف متنی، فونت های مختلف و زبان های مختلف ، کار چاپ را انجام دهند.بعد از آن مشتریان به کاربرد بالای جت پرینتر ها پی بردند.متقاضی زیادشد و مشکل بعدی تولید کنندگان جت پرینتر، مربوط به تنوع فونت چاپ لوگو با وضوح بالا و… بود.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000