بررسی جت پرینترهای دستی رینر Reiner

بررسی جت پرینترهای دستی رینر Reiner

 • چنانچه تــعداد محصول مـحدود باشد و یا تعداد آن کم باشد معمولاً از جت پرینترهای دستی استفاده می شود. در استفاده از جت پرینترهای دستی نیازی به حرکت محصول و نوار نقاله نمی باشد. گاهی اوقات ممکن است محصول تولیدی دارای ابعاد و وزن زیادی باشد و نتوان آن را روی نوار نقاله یا کانوایر قرار داد طبیعی است در این حالت باید از جت پرینترهای دستی استفاده نمود.

  شرکت افشان صنعت آوران نوین یکی از بهترین و کارآمدترین جت پرینترهای دستی را با برند رینر Reiner محصول کشور آلمان به بازار ارائه نموده است.

  جت پرینتر دستی رینر Reiner دارای مدل های مختلفی می باشد که متناسب با خواسته مشتری و نوع محصول می توان هر یک از آنها را انتخاب کرد.

  جت پرینتر دستی رینر Reiner در چهار مدل ارائه میگردد:

  جت پرینتر دستی رینر Reiner مدل 970:

  جت پرینتر دستی Reiner مدل 970 یکی از کارآمدترین جت پرینترهای دستی موجود در بازار میباشد بطوری که به راحتی قابلیت چاپ بر روی اجسام کوچک و ظریف را نیز دارد مکانیزم آن بطوری است که بر خلاف سایر جت پرینترهای دستی نیازی به حرکت دست نمی باشد و با قرار دادن جت پرینتر بر روی محصول، دستگاه جت پرینتر دستی بصورت اتومات چاپ می زند در نتیجه تنها دستگاه جت پرینتر دستی می باشد که به راحتی و با کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ بر روی محصولات کوچک را دارد.

  جت پرینتر دستی رینر Reiner قابلیت چاپ بر روی درب بطری – بدنه بطری- انتهای بطری بر روی تمامی محصولات از قبیل لوازم آرایشی و بهداشتی- دارویی- محصولات غذایی- صنعتی و …. را دارد.

  جت پرینتر دستی رینر مدل 970 قابلیت چاپ تاریخ تولید- تاریخ انقضاء- سری ساختشیفت کاری- ساعت- آرم- لوگو- بارکد ثابت- بارکد متغیر- بارکد میله ای- بارکد دو بعدی (2D)  و… را به زبان های فارسی و لاتین را دارد.

  جت پرینتر دستی رینر مدل 970  قابلیت چاپ با انواع فونت را نیز دارد.

  نوع هد استفاده شده در جت پرینتر دستی رینر Reiner مدل970  از تکنولوژی HP بوده در نتیجه در این نوع  جت پرینتر  نیازی به سرویس و بازدیدهای ماهیانه نمی باشد.

  جت پرینتر دستی رینر مدل 970 دارای چهار حافظه می باشد که کلیه اطلاعات را از طریق USB یا بلوتوث دریافت می کند.

  وزن و ابعاد مناسب جت پرینتر دستی رینر Reiner باعث شده است که اپراتور بدون کوچکترین مشکلی از این جت پرینتر دستی جهت چاپ بر روی هر گونه محصولی به راحتی استفاده نماید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000