بررسی جت پرینترهای دستی رینر Reiner 790

بررسی جت پرینترهای دستی رینر Reiner 790

 • در این جت پرینتر دستی از تکتولوژی HP استفاده شده و به لحاظ ساختار آن قابلیت چاپ بر روی اجسام کوچک مانند درب نوشابه – انتهای قوطی و… را به راحتی دارد. معمولاً برای استفاده از جت پرینتر دستی نیاز به حرکت دست از راست به چپ و یا از چپ به راست می باشد ولی در جت پرینتر دستی رینر 790 نیازی به حرکت دست نبوده و با قرار دادن جت پرینتر رینر 790 بر روی هر نوع محصول و فشردن دکمه چاپ دستگاه بصورت خودکار عمل چاپ را انجام می دهد.

  جت پرینتر 790 رینر Reiner متعلق به کمپانی Reiner آلمان می باشد و یکی از با کیفیت ترین و مرغوبترین جت پرینترهای دستی موجود در بازار می باشد.

  جت پرینتر دستی رینر 790 قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، کانتر و یا شمارنده را بر روی محصول دارد.

  یکی از محاسن جت پرینتر دستی رینر 790 پرتاب جوهر از فاصله دورتر می باشد در نتیجه این جت پرینتر دستی قابلیت چاپ بر روی سطوح منحنی و گود مانند ته بطری نوشابه و … را دارد.

  جت پرینتر Reiner 790 قابلیت چاپ بر روی تمامی سطوح مانند پلاستیک- کاغذ- چوب- شیشه- مقوا- پارچه- سلفون- پلاستیک و…… را دارد و در حال حاضر در کارخانه های صنایع غذایی- صنایع شیمیایی- صنایع آرایشی و بهداشتی و سلولوزی- صنایع فلزی- قطعه سازی- قطعات خودرو- صنایع خودروسازی- لنت- داروخانه ها- بانک ها- اداره ها- صنایع دارویی و….. مورد استفاده قرار میگیرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  No Comments

  Post A Comment
  021-62837000